مقیمی شگفتی‌ساز شد/ ۲۴ ساعت سرنوشت‌ساز در انتظار ملی‌پوشان تنیس

مقیمی شگفتی‌ساز شد/ ۲۴ ساعت سرنوشت‌ساز در انتظار ملی‌پوشان تنیس

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، تیم جام دیویس کشورمان در روز نخست مرحله پلی‌آف گروه ۲ جهانی در کلمبو سریلانکا به مصاف استونی رفت.

در نخستین دیدار انفرادی، حمیدرضا نداف با نتیجه ۶ بر ۳ و ۶ بر صفر مقابل اولیوراوجاکا نتیجه را واگذار کرد اما در دومین بازی سینا مقیمی موفق شد با ارائه نمایشی قابل تحسین، ۶ بر یک، ۷ بر ۵ و ۶ بر ۴ کریتسین تام را از پیش رو بردارد تا جدال دو تیم با تساوی یک بر یک در روز نخست به پایان برسد. به این ترتیب با کسب این نتیجه و تساوی یک بر یک ایران برابر استونی، نمایندگان کشورمان فردا در دیدارهای حساس دونفره و انفرادی به مصاف استونی می‌روند تا تکلیف تیم برنده در این ررویداد مشخص شود.

در تیم ایران حمیدرضا نداف، سینا مقیمی، علی یزدانی، سامیارالیاسی و امیرحسین بادی حضور دارند. محمدرضا توکلی به عنوان سرمربی، آلدین ست کیچ و مهدی بهزادپور به عنوان مربی، فرید یزدان یار بدنساز و دکتر مهرشاد پورسعید (پزشک) به همراه فرشاد صفتی تیم اعزامی را همراهی می‌کنند. داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشورمان نیز با حضور در سریلانکا به جمع ملی‌پوشان پیوست و در کلمبو حضور دارد.