نخست‌وزیر اسپانیا: امباپه خودش هم نمی‌داند که به رئال مادرید می‌آید یا نه!

نخست‌وزیر اسپانیا: امباپه خودش هم نمی‌داند که به رئال مادرید می‌آید یا نه!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پدرو سانچس نخست وزیر اسپانیا در گفت‌و‌گویی جالب با نشریه مارکا، درباره مسائل مختلف مرتبط با ورزش این کشور صحبت کرد که یکی از آنها سوژه داغ بازار نقل و انتقالات فوتبال یعنی انتقال احتمالی کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن به رئال مادرید بود.

داستان انتقال امباپه که هر ساله سوژه شایعه پراکنان فضای مجازی بوده؛ امسال هم یکی از موضوع‌های اصلی بازار نقل و انتقالات بوده است. او یک سال دیگر با PSG قرارداد دارد و با وجود اصرار باشگاه فرانسوی به رفتن (به دلیل خودداری بازیکن از تمدید قرارداد و آزاد شدن او در پایان فصل) شخصاً تمایلی به رفتن ندارد، چرا که می‌خواهد بماند تا در انتهای فصل آینده پاداش 80 میلیون یورویی‌ وفاداری‌اش را بگیرد. بلاتکلیفی درباره آینده امباپه و انتشار خبرهای ضدونقیض درباره او حوصله خیلی‌ها را سر برده و انگار پدرو سانچس هم یکی از آنهاست.

او در پاسخ به سؤال خبرنگاران مارکا مبنی بر اینکه آیا فکر می‌کند امباپه تابستان امسال به رئال مادرید خواهد پیوست، گفت: امباپه؟ خود شما خبرنگاران در مورد این مسائل بیشتر از من خبر دارید. به نظر من اما حتی خود امباپه هم نمی‌داند که به مادرید خواهد آمد یا نه!

نامشخص بودن آینده امباپه در پارک دو پرنس در حالی است که او تنها دو روز دیگر باید به پاریس برگردد و تمرینات پیش فصلش را آغاز کند.

انتهای پیام/