هاینر: هدف ما تضعیف کردن لایپزیگ نبود/ لواندوفسکی می‌تواند چند سال دیگر در این سطح بازی کند

هاینر: هدف ما تضعیف کردن لایپزیگ نبود/ لواندوفسکی می‌تواند چند سال دیگر در این سطح بازی کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هربرت هاینر در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسپورت وان» آلمان در خصوص اتهاماتی که به باشگاه بایرن مونیخ درباره تضعیف کردن لایپزیگ با جذب بازیکنان این تیم زده می‌شود، گفت: ما بازیکن نمی‌خریم که رقیب‌مان را ضعیف کنیم، بلکه بر اساس نیازی که در پست‌های مختلف داریم، بازیکن جذب می‌کنیم. به خدمت گرفتن اوپامکانو و سابیتزر از لایپزیگ هم گامی منطقی بود چون یولیان ناگلسمان به واسطه کار با آنها در لایپزیگ، شناخت خوبی از آنها داشت. هدف ما تضعیف کردن لایپزیگ نبود. ما رقبای دیگری در لیگ قهرمانان و اروپا داریم. ما سعی می‌کنیم ترکیبی درست کنیم که بتواند از حیث کیفی و کمی نه‌تنها در آلمان، بلکه در  اروپا – با سایر رقبا – رقابت کند.  

رئیس باشگاه بایرن مونیخ همچنین در واکنش به اظهارات اخیر هانس یواخیم واتسکه مدیر اجرایی باشگاه بوروسیا دورتموند که گفته نزدیک شدن به بایرن مونیخ به خاطر داشتن پول بیشتر و استفاده بهینه از آن آسان نیست، اظهار داشت: گفتن اینکه بایرن مونیخ پول بیشتری دارد و به همین خطر قهرمان خواهد شد، آسان است. ما در گذشته در این باشگاه کار فوق‌العاده‌ای انجام داده‌ایم و ترکیب خوبی گردهم آورده‌ایم و این تنها به خاطر پول نیست. بازیکنانی همچون توماس مولر، جمال موسیالا و جوزیپ استانیشیچ از آکادمی ما به تیم اصلی راه یافته‌اند و ما آنها را در ازای پرداخت پول‌های هنگفت به دست نیاورده‌ایم.

وی همچنین در واکنش به این جمله گزارشکر که «بایرن مونیخ ارلینگ هالند را جذب نخواهد کرد چون…»، خاطرنشان کرد: چون ما بهترین مهاجم جهان یعنی روبرت لواندوفسکی را داریم. من متقاعد شده‌ام که روبرت همچنان می‌تواند برای چند سال دیگر در این سطح بازی کند و خوشحالم خواهم شد اگر او با پیراهن بایرن بازنشسته شود.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم