پیروزی تیم فوتبال نوجوانان مقابل بلاروس/ شاگردان عبدی پنجم شدند

پیروزی تیم فوتبال نوجوانان مقابل بلاروس/ شاگردان عبدی پنجم شدند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در آخرین روز از تورنمنت هشت جانبه بلاروس، تیم فوتبال نوجوانان کشورمان از ساعت ۱۲:۵۰ به وقت تهران به مصاف میزبان این تورنمنت رفت و با پیروزی ۲ بر صفر ملی‌پوشان نوجوان کشورمان به پایان رسید.

علیرضا همایی‌فرد در دقیقه ۸ بازی به دلیل خطای هند نخستین کارت زرد این بازی را دریافت کرد.

ابوالفضل ذلیخایی نیز در دقیقه ۱۰ به دلیل خطا روی بازیکن حریف در نزدیکی محوطه دومین کارت زرد مسابقه را گرفت و ضربه آزاد بازیکن بلاروس به تیرک عمودی برخورد و به بیرون رفت.

بازی به صورت پرفشار از سوی دو تیم در جریان بود تا اینکه نخستین گل ایران روی ضربه بسیار زیبای اسماعیل قلی‌زاده در دقیقه ۱۷ به ثمر رسید.

دومین گل شاگردان عبدی در دقیقه ۳۰ به ثمر رسید، توپ در محوطه جریمه به امیرمحمد رزاقی‌نیا رسید و با یک شوت محکم توپ را وارد دروازه حریف کرد.

در این مسابقه طاهری در دقیقه ۶۵ با دریافت دومین کارت زرد، از زمین اخراج شد و ایران ۱۵ دقیقه باقیمانده را ۱۰ نفره ادامه داد.

شاگردان حسین عبدی در این تورنمنت در مجموع با پیروزی مقابل تیم‌های زیر ۱۶ سال و زیر ۱۷ سال بلاروس و قبول شکست مقابل تیم‌های زیر ۱۷ سال روسیه و تاجیکستان به کسب مقام پنجم رضایت دادند.

تیم زیر ۱۷ سال کشورمان خود را برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا که خرداد سال آینده در تایلند برگزار می‌شود، آماده می‌کند.