پیروزی پرسپولیس برابر مس در نیمه اول/ لوکادیا بازهم گلزنی کرد

پیروزی پرسپولیس برابر مس در نیمه اول/ لوکادیا بازهم گلزنی کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس رفسنجان در هفته نهم لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز پنجشنبه در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی آغاز شد که نیمه اول این بازی با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. یورگن لوکادیا (۱۸ – پنالتی) برای پرسپولیس گل زد.

وحید امیری از پرسپولیس، حامد لک و فرشید باقری از مس رفسنجان در این دیدار از کوپال ناظمی کارت زرد دریافت کردند.

پرسپولیس در این دیدار با علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی‌فر، کمال کامیابی‌نیا، سینا اسدبیگی، مهدی ترابی، سعید صادقی، سروش رفیعی و یورگن لوکادیا به میدان رفت.

پرسپولیس که نسبت به دیدارهای گذشته تغییراتی را در ترکیبش داشت از همان ابتدا برای رسیدن به گل تلاش کرد و نبض بازی را در اختیار داشت. وحید امیری بازیکن تاثیرگذار سرخپوشان بعد از ماهها از ابتدا در ترکیب ابتدایی این تیم قرار گرفت و جزو مهره های کارراه انداز گل محمدی در این دیدار بود.

در دقیقه ۱۸ توپ ارسالی سرخپوشان درون محوطه جریمه با دست رامتین سلیمانزاده برخورد کرد تا کوپال ناظمی اعلام ضربه پنالتی کرد و لوکادیا این توپ را به گل نخست پرسپولیس تبدیل کرد.

بعد از این گل مسی ها کمی به سمت دروازه پرسپولیس متمایل شدند تا بتوانند گل خورده را جبران کنند اما اشتباهات فردی آنها در نزدیکی های محوطه جریمه فرصت جبران گل را از آنها گرفت تا نیمه اول با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان برسد.

منبع : مهر