یک قدم تا پولدار شدن

یک قدم تا پولدار شدن

افراد زیادی هستند که دنبال پولدار شدن هستند اما هرچه تلاش می کنند موفق نمی شوند زیرا آنها مسیر شغلی درستی را انتخاب نکرده اند با نگاهی به زندگی ثروتمندان متوجه می شوید که اکثر آنها در کنار کسب و کارشان یک منبع درآمدزا دارند، لذا پیشنهاد می کنیم که شما هم برای پولدار شدن در کنار شغلتان در یکی از حوزه های زیر فعالیت کنید.

لوله تاشو کشاورزی

در صنعت کشاورزی از لوله و تجهیزات مختلفی برای آبرسانی و آبیاری استفاده می شود که یکی از انواع این لوله ها، لوله تاشو کشاورزی با قیمت مناسب هستند، این لوله ها، قابلیت انعطاف پذیری خوبی دارند و پس از انجام عملیات آبیاری می توان آن ها را جمع کرد.

image001 187 - یک قدم تا پولدار شدن

قیمت سیب درختی امروز

با آغاز برداشت و کشت سیب درختی از باغات، قیمت سیب درختی امروز در سرد خانه ها رو به افزایش است و دلیل آن کاهش میزان برداشت از سطح باغات نسبت به سالهای گذشته بوده است همین مورد اصلی ترین عامل برای افزایش قیمت سیب درختی در سردخانه ها خواهد بود. با توجه به خواص فراوان سیب درختی این میوه خوشمزه طرفداران زیادی دارد.

image002 192 - یک قدم تا پولدار شدن

قیمت سیب درختی صادراتی

لازم به ذکر است که قیمت سیب درختی صادراتی تابع عوامل مختلفی است، کیفیت محصول و میزان مرغوبیت و سلامت سیب و خواص مهم آن برای بدن انسان عاملی است که قیمت محصول را مشخص می‌کند، همچنین وارداتی و صادراتی بودن محصول و نوع بسته بندی نیز تعیین کننده قیمت‌ سیب می باشند. 

image003 192 - یک قدم تا پولدار شدن