توانمندی‌های جدید سپاه رونمایی می‌شود

توانمندی‌های جدید سپاه رونمایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به روند نقش آفرینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تحقق همه جانبه راهبرد «ایران قوی» گفت: قدرت‌افزایی روز افزون برای پاسداری از انقلاب در عرصه‌های مختلف و صیانت از امنیت ملی و آرامش ملت عظیم‌الشأن ایران در پهنه میهن عزیز، اولویت خدشه ناپذیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سخنگوی سپاه ادامه داد: در این راستا، همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سازمانی و انسانی این نهاد به گونه‌ای هم افزا و همزمان در میدان هستند.

سردار شریف، آمادگی‌ها و توانمندی‌های امروز سپاه در کنار سایر نیروهای مسلح را ضامن اصل بازدارندگی و مقوم ارکان اقتدار دفاعی کشور دانست و گفت: در سال جاری توانمندی‌های سپاه در نیروها و بخش‌های مختلف در معرض افکار عمومی و مردم عزیز ایران قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در حوزه دفاع دریایی، به زودی و با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب، شاهد رونمایی از سامانه‌ها و توانمندی‌های راهبردی جدید نیروی دریایی سپاه در منطقه ماموریتی این نیرو خواهیم بود.

سخنگوی سپاه در پایان با بیان اینکه ارتقای قدرت همه جانبه دفاعی و ظرفیت سازی مقتدر برای مواجهه با تهدیدات محتمل و متصور، اولویت خدشه ناپذیر سپاه است، تاکید کرد: به فضل الهی سال جاری نقطه عطفی در بازآرایی قدرت دفاعی و بازدارنده و آمادگی‌های سپاه برای مقابله قاطع و موفق با تهدیدات احتمالی جبهه خصم علیه انقلاب نظام و میهن عزیزمان خواهد بود.