خرید قطعات لکسوس و تویوتا – وب سایت یدکیجات

خرید قطعات لکسوس و تویوتا – وب سایت یدکیجات

سایت یدکیجات به صورت پلی بین مصرف کننده و تامین کنندگان قطعات یدکی عمل می کند به این صورت که فروشندگان معتبر لوازم یدکی موجودی و قیمت کالای خود را در سایت اعلام میکنند و مشتریان می توانند با جستجوی قطعه مورد نظر خود نسبت به خرید از بهترین فروشنده اقدام نمایند. تلاش ما همواره بر معرفی فروشندگان خوش نام و معتبر می باشد بنا بر این شما میتوانید با آسودگی خیال نسبت به خرید اقدام نمایید.

چطور در دام لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی تویوتا نیفتیم؟

آخرین باری که برای تعویض لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا راهی شدید چه زمانی بود؟ احتمالاً شما هم مثل من شوکه شدید و از قیمت‌های بالای این لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا سرتان سوت کشیده‌ است!( لوازم یدکی تویوتا ) حالا تصور کنید با وجود قیمت‌های سرسام‌آور، فروشنده‌ای هم این وسط لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی‌اش را به شما بفروشد! آن‌وقت است که هم پولتان رفته و هم جانتان به‌ خطر افتاده است، چراکه لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی می‌تواند به خودرو آسیب جدی بزند. (لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا)

شاید با خودتان بگویید که تنها افراد حرفه‌ای می‌توانند لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا اصل را از تقلبی تشخیص بدهند، اما این‌طور نیست! ۱۰ مورد زیر به شما کمک می‌کند تا در دام لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی تویوتا نیفتید.

۱. داشتن نشان استاندارد ملی

سازمان ملی استاندارد کشور، لوازم یدکی خودرو را به دو دسته ایمنی و فوق ایمنی تقسیم کرده است. کلیۀ قطعات باتوجه به میزان اهمیتی که دارند در این تقسیم‌بندی قرار می‌گیرند. درواقع داشتن این نشان به نوعی تضمین‌کننده اصل بودن محصول خواهد بود. (لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا اصل)

۲. توجه به برند شرکت تولیدکننده لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا

هیچ شرکت معتبری محصولات خودش را بدون داشتن نشان صنعتی یا همان برند رسمی‌اش وارد بازار نمی‌کند، چراکه داشتن برند علاوه‌بر جلب نظر مشتری می‌تواند تبلیغی برای شرکت محسوب شود. دقت کنید که لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی تویویتا و قاچاق معمولاً بدون هیچ نام و نشانی در بازار پخش می‌شوند، پس علاوه‌بر داشتن نشان استاندارد ملی، برند شرکت تولیدکننده هم یکی دیگر از راه‌های تشخیص لوازم یدکی اصلی تویوتا و قطعات تویوتا از تقلبی است.(لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا اصل)

۳. بررسی بارکد

در حال حاضر پیشرفت تکنولوژی بیشتر از هرچیز دیگری کار ما را برای تشخیص محصولات اصلی لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا از تقلبی راحت کرده است! شما با داشتن یک برنامۀ بارکد‌خوان می‌توانید خیلی راحت بارکد روی بسته‌بندی محصول را اسکن کنید و در صورت عدم ثبت آن به تقلبی بودن لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا پی ببرید.(لوازم یدکی تویوتا وقطعات تویوتا)

۴. بررسی ظاهری قطعه تویوتا و لوازم یدکی تویوتا

لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا تقلبی معمولاً در حجم بالا، باعجله و بدون کیفیت تولید می‌شوند. پس شما می‌توانید با بررسی جزئی قطعه تویوتا و لوازم یدکی تویوتا، متوجه مواردی مانند عدم تقارن اجزا و یا وجود اصطلاحات اشتباه چاپی شوید..( لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا )

۵. گرفتن فاکتور از فروشگاه لوازم یدکی تویوتا و لکسوس

بسیاری از فروشندگانی که قصد فروش لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا تقلبی را دارند، از دادن فاکتور امتناع می‌کنند. پس حواس‌تان باشد که هنگام خرید لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا گرفتن فاکتور خرید از فروشنده را فراموش نکنید.(لوازم یدکی تویوتا قطعات لکسوس اصل).

۶. خرید از مراکز و سایت‌های معتبر

متاسفانه باید بگوییم که کلاهبرداری در زمینه‌ها و مشاغل گوناگون روزبه‌روز در حال گسترش است. پس بهتر است برای خرید لوازم یدکی اصل تویوتا ، به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید. علاوه‌براین، فروشگاه‎های اینترنتی زیادی هستند که محصولات خودشان را به‌صورت آنلاین می‌فروشند و دارای کلیه مجوز‌های لازم نیز هستند. تنها کافیست که پیش از خرید کمی تحقیق کنید تا در دام محصولات بی‌کیفیت نیفتید.(لوازم یدکی تویوتا قطعات تویوتا)

۷.مقایسۀ قیمت

یکی از مهم‌ترین راه‌هایی که می‌توانید به کمک آن لوازم یدکی تویوتا تقلبی را از اصلی تشخیص دهید،مقایسه قیمت در بازار و اختلاف شدید قیمت در بازار است

۸. بررسی دقیق جزئیات قطعه توسط حرفه‌ای‌ها

گاهی لازم است تا برای خرید لوازم یدکی تویوتا از افرادی که در این‌کار تجربه دارند کمک بگیرید، چراکه آن‌ها باتوجه به نوع جوشکاری و نوشتۀ روی قطعه می‌توانند به تقلبی بودن آن پی ببرند.و ما میتوانیم برای شما تشخیص دهیم (لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا)

۹. رنگ بسته‌بندی محصول

حتماً این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که می‌گوید: «رنگ رخساره خبر می‌دهد از سِر ضمیر». این ضرب‌المثل می‌تواند راهنمای خوبی برای ما باشد! چطور؟ به‌طور کلی رنگ بسته‌بندی محصولات تقلبی تیره‌تر و یا کم‌رنگ‌تر از محصولات اصلیست. پس شما می‌توانید این نکته را هنگام خرید در نظر بگیرید و به‌عنوان یکی از راه‌های تشخیص قطعات اصلی تویوتا و لوازم یدکی تویوتا از تقلبی رویش حساب کنید.(لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا)

۱۰. کیفیت بسته‌بندی لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا

دقت کنید که بسته‌بندی محصولات اورجینال استحکام بیشتری نسبت به لوازم یدکی تویوتا و قطعات تقلبی تویوتادارد. برای مثال گاهی ممکن است خود لوازم یدکی تویوتا و قطعات از تقلبی قابل تشخیص نباشند، اما بسته‌بندی محصول همه‌چیز را لو بدهد.(لوازم یدکی تویوتا و قطعات تویوتا )

لنت ترمز تویوتا

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که لنت ترمز چه اهمیتی دارد؟ به مرور زمان لنت ترمز ساییده و مصرف شده و باید تعویض شود، بنابراین رانندگی با لنت ترمز فرسوده بسیار خطرناک است. بسیاری از مالکین خودروهای تویوتا، به دنبال خرید بهترین لنت ترمز با قیمت مناسب هستند. در این مقاله به بررسی مشخصات لنت ترمز اصلی و سایر برندهای معتبر می‌پردازیم. اگر صاحب یکی از خودروهای تویوتا هستید و به دنبال یک لنت ترمز مناسب می‌گردید، این مقاله را از دست ندهید.

مشخصات لنت ترمز تویوتا

وقتی به پدال ترمز ماشین خود فشار وارد می کنید، روغن ترمز به پیستون‌های کالیپر روی هر چرخ فشار وارد می‌کند. این نیرو باعث می‌شود که لنت ترمز به هر دو طرف دیسک چرخ فشار وارد کرده، و این اصطکاک باعث کند شدن سرعت خودرو و درنهایت توقف آن شود.

 لنت ترمز اصلی تویوتا دارای ایمنی و کیفیت بسیار بالا است و در هر مرحله از سایش طبیعی لنت، همچنان ترمز خودرو عملکرد خوب خود را حفظ می‌کند و هیچ مشکلی در هنگام رانندگی ایجاد نمی‌شود. لنت ترمزهای اصلی تویوتا متناسب با هر مدل خاص تویوتا طراحی شده‌اند. این امر تعویض سریع لنت را میسر کرده و مشکل سازگاری را برطرف می‌کند.

برندهای لنت ترمز تویوتا

قطعا استفاده از لنت ترمز تویوتا اصلی و جنیون یکی از بهترین انتخاب‌‌ها برای تمامی مدل‌های تویوتا است. لنت‌های اصلی تویوتا به طور خاص برای خودروی تویوتای شما طراحی و بر اساس بالاترین استانداردها ساخته شده و کاملا با خودرو شما هماهنگ هستند. اما نکته مهم در این لنت‌ها، اختلاف قیمت قابل توجه آن نسبت به سایر برندهای لنت ترمز خوب و باکیفیت موجود در بازار است و می‌تواند در انتخاب شما تاثیرگذار باشد!