خرید دستمال کاغذی ضخیم

خرید دستمال کاغذی ضخیم

دستمال کاغذی در بسته های مختلف و با تعداد برگهای متفاوت به صورت دستمال سیصد برگ دولایه و یا دستمال دویست برگ دو و سه لایه، در انواع فانتزی در بسته های سبک و کوچک برای استفاده داخل اتومبیل خریداری و مصرف می کنیم. این کالا معمولا در کشور و توسط کارخانجات بسیار متعدد تولید می شود و دقیقا به همین علت است که این کالا را می توان در بازار با انواع مارک و برند مشاهده نمود.بنابر این با مراجعه به مراکز خرید و فروش می توان نمونه های مختلف دستمال کاغذی را مشاهده و کالا را با توجه به کیفیت و قیمت آن خریداری کرد.

دستمال کاغذی در کارخانجات معتبر و معروف کشور با بهترین مواد اولیه و کاملا بهداشتی تولید می شود، انواع این محصولات به صورت دولایه و گاهی اوقات به صورت سه لایه و بسیار نرم و لطیف تولید و به بازار عرضه می شود. این کالا گاهی نیز به صورت رول شده و با رولهای متفاوت تولید و بیشتر در سرویسهای بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد که عموما دستمال رولی نسبت به نمونه های بسته بندی شده دیگر از کیفیتی پایین تر برخوردار است و می توان این نمونه ها را با قیمتی پایین تر خریداری نمود. در ادامه ی این مقاله با آراد برندینگ همراه باشید.

خرید دستمال کاغذی

برای خرید که به مراکز خرید و فروش می رویم و در خریدهای هفتگی یا ماهانه جای بسیاری از وسایل در سبد خانوار کاملا مشخص است و دستمال مرطوب و کاغذی از این وسایل است، زیرا این کالا از مصرف بسیار زیاد برخوردار است و تقریبا تمام افراد به استفاده از این کالا عادت کرده اند. معمولا در اتاق و یا در سالن پذیرایی و حتی در آشپزخانه یا در محیط کار و در اتومبیل و داخل کیفهای دستی می توان نمونه هایی مختلف از این کالا را مشاهده نمود.دستمال کاغذی معمولا با انواع برند و در کیفیتهای مختلف تولید می شود و هر فرد با توجه به نوع و میزان نیاز خود می تواند از انواع این محصولات با قیمتهای متفاوت تهیه و استفاده نماید.

image002 26 - خرید دستمال کاغذی ضخیم

انواع و اقسام لوازم بهداشتی مانند دستمال رنگی در فروشگاه های بزرگ یا در سوپر مارکتها به فراوانی توزیع شده است و تمام افراد می توانند با خرید دستمال کاغذی خوب و مناسب از این محصول در انواع مختلف استفاده نمایند. معمولا در تمام بازار و به فراوانی می توان نمونه های مختلف دستمال کاغذی را مشاهده نمود و برای خرید می توان به این مراکز مراجعه و دستمال را به صورت جزئی یا کلی خریداری کرد.اما برای خرید می توان از روش ساده تری نیز استفاده نمود و خرید اینترنتی یکی از این روشها و بسیار ساده و آسان است.در این روش می توان برند مورد تایید خود را مشخص و با ورود به سایت کارخانه تولید کننده انواع محصولات را با انواع قیمت مشاهده نمود و در نهایت بهترین و به صرفه ترین کالا را در هر اندازه در سامانه شرکت ثبت سفارش کرد، در این صورت شرکت تولید کننده موظف می شود.

دستمال کاغذی ضخیم

امروزه بهداشت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که به همین منظور محصولات مختلفی برای این کار تولید می شود که دستمال مرطوب و کاغذی ضخیم از جمله بهترین و پر مصرف ترین آنها است که دارای انواع مختلفی است.دستمال کاغذیها اکثرا به صورت یکبار مصرف تولید می شوند که پس از یکبار استفاده این محصولات به کلی از بین برده می شوند که با این کار از انتشار و انتقال میکروب و ویروس جلوگیری می کنند.نمونه های زیادی از انواع دستمال کاغذی در سراسر جهان وجود دارند که در شکلها و اندازه های مختلفی تولید و در بسته بندیهای متنوعی عرضه و پخش می شوند.

image003 24 - خرید دستمال کاغذی ضخیم

بسته بندیهای دستمال کاغذی نیز بسیار متنوع است که می توان به جعبه ای، رولی، کیلویی، دایره ای و غیره به عنوان مهم ترین آنها اشاره نمود که از هر کدام از آنها، در مکانهای مختلف و برای کاربردهای گوناگونی استفاده می شود.به عنوان مثال از دستمال کاغذی ضخیم و کیلویی در اکثر بیمارستانها و مکانهای عمومی دیگر استفاده می شوند که هم دارای تعداد بیشتری است و هم از قیمتهای مناسب تری برخوردار هستند.دستمال کاغذی ضخیم دارای جنس و کیفیتهای متفاوتی نیز می باشند که انواع مرغوب و با کیفیت آنها، آب و رطوبت را به خوبی جذب کرده و همچنین تکه تکه نمی شوند.از دستمال کاغذیهایی که به صورت رولی نیز تولید می شوند، بیشتر برای استفاده در توالت کاربرد دارند که از آنها در هتل، رستوران، مراکز تجاری و غیره استفاده می کنند.