شرکت ایزوگام سما بام تولید کننده بهترین و مرغوب ترین انواع عایق رطوبتی و مشتقات پلیمری

شرکت ایزوگام سما بام تولید کننده بهترین و مرغوب ترین انواع عایق رطوبتی و مشتقات پلیمری

در اين راستا با استفاده از مجهز ترين آزمايشگاههاي بررسي و كنترل كيفيت و به كارگيري بهترين نوع مواد اوليه ، با همكاري كارشناسان مجرب اين رشته اين شركت توانسته است محصولات خود را با بهترين كيفيت مطابق با بهترين استانداردهاي روز به بازار عرضه نمايد

ایزوگام سما بام دلیجان برای چهار سال متوالی به عنوان صادر کننده نمونه و به عنوانواحد نمونه صنعت سال ۱۳۹۹ انتخاب گردید.

با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی سما بام دلیجان ، این شرکت دارای برترین ایزوگام ظرفیت مناسبی برای صادرات به کشورهای خارجی و حتی کشورهای اروپایی می باشد.

کشور های امارات ،عراق،افغانستان،پاکستان،عمان،میانمار و کردستان عراق تا امروز میزبان محصولات این مجموعه بوده اند.سیاست فروش این شرکت تاکید بر صادرات حداقل ۵۰ درصدی است. توانایی صادرات این شرکت ۲۰۰۰۰۰۰ دلار در سال پیش بینی می شود ،که در سال گذشته سال گذشته ۷۰ درصد این امر محقق شد. کلیه محصولات تولیدی ایزوگام سما بام دلیجان دارای استاندارد ملی ایران و استانداردهای رینگفلد انگلستان و TUV اتریش و استانداردهای معتبر اروپا ازجمله CE است و این محصولات توسط شرکت تولیدی به‌صورت کتبی ۱۰ سال ضمانت و توسط بیمه نیز ۵ سال ضمانت می‌گردد.

محصولات شرکت ایزوگام سما بام

سما بام:ویژه مناطق معتدل و گرمسیر تهیه شده از قیر اکسیده جهت عایق بندی سطوح مختلف پلها،ساختمان و استخر کاربرد دارد

عوازل(صادراتی)دارای استاندارد دو لایه آلومینیومی و ضخامت ۵ mm ویژه مناطق گرمسیر مورد استفاده در ایزولاسیون کف و پی ساختمان می باشد

سرانجام بام: دارای استاندارد دو لایه آلومینیومی ویژه مناطق گرمسیر مورد استفاده در ایزولاسیون کف و پی ساختمان می باشد

اتحاد بام:ویژه مناطق معتدل و گرمسیر و مورد استفاده در ایزولاسیون کف و پی ساختمان می باشد

پشم شیشه ۵۳۱:ویژه مناطق معتدل و گرمسیر و مورد استفاده در ایزولاسیون کف و پی ساختمان می باشد

پردیسان: ویژه مناطق معتدل و گرمسیر تهیه شده از قیر اصلاح شده پلیمری با ضخامت ۴میلی متر (واقعی)جهت استفاده در ایزولاسیون سطوح مختلف سازه ها،ساختمان و استخرتولید شده است

آیا شما هم هنگام خرید یکایزوگام خوب و درجه ‌یک دغدغه دارید؟ آیا شما هم در این آشفته بازار ایزوگام سردرگم شده‌اید؟ آیا شما هم با این ‌همه نام شرکت‌های شبیه به هم در صنعت ایزوگام برای خرید دچار سردرگمی شده‌اید؟ نگران نباشید شرکت ایزوگام سما بام دلیجان برای انتخاب آگاهانه و بهتر در کنار شماست.

با توجه به اینکه وقتی برای خرید ایزوگام تصمیم می‌گیرید با تعداد بسیار زیادی از آگهی‌ها و نام‌های مشابه ایزوگام که بیشتر آن‌ها نام های مختلفی را یدک می‌کشند مواجه می‌شوید که متأسفانه تعداد بسیاری از آن‌ها غیراستاندارد و تقلبی می ‌باشند و اگر آگاهی خوبی نسبت به ایزوگامهای موجود در بازار عایق نداشته باشید در دام آن‌ها گرفتار شده و اقدام به خرید ایزوگام غیراستاندارد و تقلبی می‌کنید.

مواد به‌ کار رفته در ایزوگام پودری و فویل دار:

ایزوگام پودری تشکیل‌شده از یک ‌لایه پلی‌استر سوزنی و لایه تیشو نخ دار اشباع‌ شده با قیر و اصلاح‌ کننده‌های A.P.P که از طرف خارج با پودر معدنی و از طرف داخل با نایلکس پوشانده شده است که مناسب برای ایزوله کردن بام، کف آشپزخانه، حمام، پی ساختمان، دیواره استخر، مخازن و … می‌باشند.

ایزوگام فویل دار تشکیل ‌شده از یک ‌لایه پلی‌استر سوزنی و یک‌ لایه تیشو نخ دار اشباع‌ شده با قیر و اصلاح ‌کننده‌های A.P.P که از سمت خارج با روکش آلومینیوم و از سمت داخل با نایلکس پوشانده شده است و لایه آلومینیوم موجب انعکاس بیشتر از ۸۵% گرما و محافظت لایه اصلی ایزوگام از U.V (اشعه ماوراءبنفش) است این لایه بسیار مطلوب جهت استفاده در بام است.

سما بام بهترین ایزوگام،با کیفیت ترین ایزوگام

انواع ایزوگام تولیدی با استفاده از دستگاه ها مدرن و موارد اولیه کیفیت بالا ساخته شده و همچنین در آزمایشگاه های مجهز تست می شوندانواع ایزوگام درجه یک با کیفیت بالا و جنس خوب دارای مشخصات زیر می باشند که عبارت اند از:

تولید شده از بهترین قیر پلیمری

دارای تیشو و پلی استر مرغوب و متراکم

دارای ضخامت و وزن استاندارد

فویل آلومینیوم با ضخامت ۱۶ میکرون

شامل ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر

دارای علامت استاندارد

بسته بندی مناسب

جهت خرید ایزوگام مرغوب و با کیفیت میتوانید با مشاوران شرکت ایزوگام سما بام دلیجان تماس حاصل فرمایید.

تلفن  :۰۸۶۴۴۲۴۷۳۳۳

مشاور بازرگانی:۰۹۱۸۸۶۶۲۹۶۱ اسعدی

مشاور فروش داخلی:۰۹۱۸۸۶۶۸۸۰۱ صفری

وب سایت:http://samabam.com