شیر خشک رژیمی اسکیم

شیر خشک رژیمی اسکیم

زمانی که از فروش ویژه شیرخشک اسکیم صحبت می کنیم، منظورمان روشی از فروش است که در آن در درجه اول کیفیت شیر خشک در بالاترین حد ممکن قرار می گیرد و در درجه دوم مبالغ خیلی مناسبی برای فروش شیر خشک محاسبه خواهد شد. اگر این دو مورد در کنار یکدیگر واقع شوند، قاعدتا از هر حیث مشتریان از بابت خرید خود آسوده خاطر بوده و از هر بابت راضی و خوشنود خواهند بود. 

پودر شیر یک منبع پروتئینی بسیار خوب و با ارزش غذایی بالا و کیفیت عالی می باشد که کاربرد شیر خشک رژیمی برای بزرگسالان و کودکان شناخته شده می باشد.

ریز مغزیهای موجود در شیر یا اسیدهای آمینه آن در دسترس بوده و قابلیت هضم آسانی را داردهمچنین آب پنیر دارای مقدار پروتئین می باشد که بیست در صد پروتئین شیر را گرفته است و برای سلامتی بدن مفید می باشد و از ارزش بالایی برخوردار است ضمن اینکه مزایای دیگری نیز در این رابطه وجود دارد که شما عزیزان می توانید در سایت شرکت مجموعه آراد برندینگ آنها را مشاهده نمایید.

در تهیه پودر شیر خشک از ویتامینها و مواد معدنی از جمله منیزیم و فسفر و کلسیم بالایی برخوردار می باشد و برای تقویت بدن و استفاده بهینه در محصولات مشابه از پودر شیر خشک استفاده می شوددر بسته های ۱۰۰ گرمی پودر شیر چیزی معادل ۱۳۰۰ میلی گرم از کلسیم می باشد.

شیر خشک اسکیم

تولیدات پودر شیرخشک اسکیم ۵۰۰ گرم امروزه در کشور ما با رشد و شکوفایی بسیار مطلوبی روبرو گشته است و تولید کنندگان داخلی با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، متخصص ترین افراد و تکنولوژی روز دنیا، مرغوب ترین نوع پودر شیر خشک را تولید می کنند و به بازار روانه می نمایند. به دلیل دقت و وسواس فوق العاده شدید این دسته از تولیدکنندگان، طبیعتا سرانه حجم فروش پودر شیر خشک نیز به بالاترین حد خود خواهد رسید. کما اینکه در حال حاضر شاهد چنین رویدادی هستیم و از طریق فروش پودر شیر خشک در بازار، سود خیلی ایده آلی برای کلیه فروشندگان به ارمغان می آید.

پرفروش ترین پودر شیر خشک کدام است؟ نوع ۵۰۰ گرمی شیر خشک اسکیم امروزه بیش از سایر وزن های این محصول مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل سبد کالایی بیشتر فروشندگان نیز از نوع ۵۰۰ گرمی این شیر خشک انباشته شده است.

 جالب است بدانید که بالا بودن حجم فروش شیر خشک تولید شده در ایران، فقط منوط به بازار داخلی نمی شود و امروزه شاهد بالا بودن حجم توزیع این اجناس در سطح بازار بین الملل نیز هستیم. امروزه از طریق صادرات انواع پودر شیر خشک، سود مالی بسیار ایده آلی برای اقتصاد کشور ما به ارمغان می آید و اگر به این محصولات توجه بیشتری شود، طبیعتا می توانیم به رشد سرانه صادرات و شکوفایی اقتصاد کشورمان بسیار امیدوار باشیم.

قطعا می دانید که صادرات از اصلی ترین پایه های اقتصادی یک کشور می باشد و زمانی که صادرات یک مملکت به رشد و شکوفایی ویژه برسد، قطعا اقتصاد آن مملکت نیز متحول می شود. 

شیر خشک رژیمی

اطلاعاتی درباره خواص شیر خشک ارائه گردید در این مطلب با کاربرد شیر خشک رژیمی بیشتر آشنا خواهید شد.

شیر دارای کربوهیدرات می باشد که لاکتوز جزو ترکیبات کربوهیدرات شیر به حساب می آید و حدود ۵۴ درصد مقدار مشخص از مواد جامد بدون چربی شیر می باشد و همچنین مقادیری از الیگوساکاریدها، گالاکتوز، گلوکز دارند.

تحیقاتی که طی سالهای اخیر درباره ترکیبات شیر خشک رژیمی تهیه شده است نشان می دهد که گالاکتوز موجود در شیر نقش منحصر به فردی در رشد سلولهای مغزی نوزادان ایفا می نماید.

نوزادان از ترکیب لاکتوز به عنوان تنها کربوهیدرات و اولین ماده غذایی به فراوانی استفاده می نمایند که باعث رشد و تکثیر اسید لاکتیک مفید در سیستم گوارشی می شود و مبارزه با اختلالات گوارشی را بهبود می بخشد.

هضم لاکتوز در معده و روده انسان دارای سرعت پایین می باشد و در مقایسه با هضم گلوکز، فروکتوز می تواند از این ماده غذایی با ارزش برای رژیم غذایی دیابتیها استفاده نمود و از مزیت فوق العاده پودر شیر استفاده نمود.

همچنین لاکتوز موجود در شیر و لبنیات با تحریک روده موجب جذب بیشتر کلسیم می شود.

بدن برخی افراد به دلیل کاهش سطح لاکتوز با متابولیزه شدن این ماده واکنش نشان می دهند که به این شرایط، ناپایداری لاکتوز نام می دهند.

این اختلال در بدن افراد ایجاد مشکل می کند و افراد مبتلا به عدم پایداری لاکتوز می توانند در رژیم غذایی خود یک وعده غذایی با ۲۵۰تا ۵۰۰ میلی لیتر شیر را مصرف نمایند.

از دیگر مواد موجود در پودر شیر به چربی آن می توان اشاره داشت که در غذاها و فراورده های لبنی باعث ظاهر بی نظیر، بافت، طعم و مزه و سیری پذیری این غذاها می باشند.