لیستی از مهم ترین لوازم آرایشی بانوان

لیستی از مهم ترین لوازم آرایشی بانوان

همه احساس اولین لباس آرایش را دوست دارند !! ما در اینجا در فرندز می دانیم که این می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد ، هم در وقت و هم در هزینه ، بنابراین قبل از شروع پر کردن سبدهای خرید خود ، نگاهی به همه موارد ضروری می اندازیم. هدف ازFrends Beauty این است که شما را دقیقاً همان چیزی را بدست آورید که برای هر قیمت لازم دارید!

برای آرایش شما برای ادامه کار به موارد زیر احتیاج دارید!

آغازگر پوست و چشم


برای به حداقل رساندن منافذ پوست ، جلوگیری از ایجاد چین و چروک در اطراف چشم و کمک بهآرایشبرای ثابت ماندن.

لوازم آرایشی ارگانیک

پالت پایه و کانسیلر


یک ضرورت مطلق ، محدوده ای از رنگ روشن تا تیره پوست. بیشتر پالت های پایه و کانسیلر کرم هستند. این نوع پوشش کاملی از آرایش، مناسب برای فیلم ، سرمقاله و برخی از وقایع خاص است. اگر ترجیح می دهید از پایه های مایع روی مشتری خود استفاده کنید ، حداقل با ۳ سایه شروع کنید ، (یک عاج با رنگ خنثی ، یک برنزه با رنگ متوسط ​​ویکسایهفوقالعادهعمیق) مطابقتبرایمشتریانخود. رنگپوستبهعنوانگرمیامایلبهقرمزطبقهبندیمیشود. چهرههایگرمرنگزردبیشتریدارند،درحالیکهرنگهایصورتیرنگبیشترصورتیهستند. چهرهافرادگرماست،بنابراین هنگام خرید اولین کیت خود را از سایه های مایل به قرمز دور کنید.

پالتکانتورینگ

شما می خواهید در یک پالت با چندین سایه رنگ مختلف سرمایه گذاری کنید. برای کانتور ، حداقل سه سایه قهوه ای مات می خواهید ، یکی برای پوست روشن ، دیگری برای پوست متوسط ​​ودیگریبرایپوستتیره. برایگزینههایبرجستهخود،Frendsدو گزینه مات با رنگ خنثی / گرم را توصیه می کند ، یکی روشن / متوسط ​​ودیگریمتوسط​​/ تاریکودیگریهایلایتبراق. اینپالتهایکانتور / هایلایت،هرنوعترجیحشماباشد،میتوانندپودریاکرمباشند!
طرح بدون عنوان ۵۰

پنج راز جوانی پوست را بشناسید

سایه چشم


همه سایه چشم را دوست دارند! برای یک کیت ابتدایی ، شما می خواهید یک پالت رنگی مات با اکثریت رنگهای خنثی به همراه چند سایه روشن و یک زن و شوک در هم آمیخته داشته باشید.

یک پالترژ لب اساسی


شما می خواهید یک پالت با تعداد زیادی قرمز ، مرجان ، صورتی و برهنه انتخاب کنید. مجموعه ای از رنگ های مات و شفاف بهترین است. یک پالت همچنین به شما امکان می دهد چندین رنگ مختلف را به راحتی با هم مخلوط کنید تا سایه ای مناسب برای مشتری خود انتخاب کنید. اگر عاشق مارک خاصی از رژ لب هستید که به صورت پالت عرضه نمی شود ، در نظر بگیرید که آن را در یک پالتVuesetقرار دهید. دوستان همچنین توصیه می کنند که برای کمی درخشش ، و همچنین کرم مرطوب کننده لب در مردان ، براق و شفاف باشد. (شما هرگز نمی دانید چه زمانی این کار مفید خواهد بود!)
لب ۱
Viseart 01 Lip Palette Muse Nude را با قیمت ۸۰.۰۰ دلار امتحان کنید

یک کیت لوازم آرایشی عالی

دامنه رنگ شما باید از رنگ روشن تا قهوه ای عمیق و شاید سیاه باشد. می توانید چند سایه مختلف را در مداد یا کرم جمع کنید و یا می توانید یک پالت پودر انتخاب کنید. داشتن چند سایه ابرو برای مطابقت کامل با ابروهای نادر مشتری بسیار ضروری است و انواع مختلف محصولات به شما امکان ایجاد ظاهر متفاوت ابرو را می دهد. (به عنوان مثال: علاوه بر پودر ، باید چند مداد یا کرم نیز داشته باشید ، فقط در صورتی که مشتری شما به یک ابرو کامل کشیده شده احتیاج داشته باشد ؛ پودر به ایجاد ابرو جدید کمک نمی کند ، اما فقط به شما امکان می دهد که پرزهای کمی را پر کنید. )
brows pro palette
پالت ابرو آناستازیابورلیهیلز را با قیمت ۸۸.۰۰ دلار امتحان کنید

خط چشم و خط لب

ضروریات مطلق! آسترهای مایع ، ژل ، مداد یا کیک همه کار می کنند. دریابید که از چه رسانه ای برای استفاده راحت ترید و مطمئن شوید که حداقل یک رنگ مشکی و یک قهوه ای دارید. اگر در حال سرگرم کردن هستید ، ممکن است رنگ پاپ را پرتاب کنید!

پودر تنظیم

پودر برای تنظیم هر ظاهری ضروری است! فونداسیون چسبناک خواهد بود و اگر از رژگونه های پودری ، هایلایت و کانتور استفاده می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از پودر ، پایه را تنظیم کنید ، در غیر این صورت به صورت می چسبند و مخلوط نمی شوند. ما درFrendsترجیح می دهیم پودر شل و یک پودر پودر برای تنظیم چهره مشتریان خود باشد زیرا شما قادر هستید مقدار زیادی محصول را به صورت خود برسانید ، که برای تنظیم پایه های کرم سنگین ضروری است. اگرچه ، در صورت تمایل می توانید از پودر فشرده و برس استفاده کنید. همچنین ، مطمئن شوید که از Setting Powder استفاده می کنید و از Finishing Powder استفاده نمی کنید. Setting Powder برای تنظیم فونداسیون و اطمینان از اینکه پوست زیر پایه چسبناک نیست ، طراحی شده است. Finishing Powder برای خاتمه بخشیدن به آرایش طراحی شده است پس از آنکه قبلا با پودر پودر ، رژگونه و کانتور شده است. پودر فینشینگ با برس کرکی یا فن دار استفاده می شود و لایه ای بسیار سبک در سطح صورت کشیده می شود تا از خطوط و چین و چروک ها کاسته شود. مقدار کمی همه آنچه را که شما نیاز دارید است. همه ما آن عکسهای فرش قرمز دختران را دیده ایم که دور چشمهایشان حلقه های سفید دارد. این به این دلیل است که هنرمند گریم آنها به جای پودر کردن ، از پودرهای تمام کننده برای ایجاد پایه و اساس استفاده کرده است.